NARUTO RPG NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NARUTO RPG NET

Naruto RPG Net is sponsored by Naruto Shuriken!This forum is only about RPG wich means Upgrading your player or something!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дуели на съдбата: Период на цивилна война

Go down 
АвторСъобщение
Mitarashi Anko

Mitarashi Anko


Брой мнения : 2
Join date : 29.07.2008
Age : 29
Местожителство : SoМeWhErE iN tHe WiLd WeSt

Дуели на съдбата: Период на цивилна война Empty
ПисанеЗаглавие: Дуели на съдбата: Период на цивилна война   Дуели на съдбата: Период на цивилна война Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:48 am

Юги е загубил от Кайба и сега всички го утешават
Теа: Юги не е продумал е дума, откакто Кайба го победи.
Джоуи: Юг, отговори ми колко пръста ти показвам? \нула\ Точно така, нула! Много си добър в тади игра. Хайде да поиграем на нещо друго!
Бакура: Провери му пулса, Джоуи!
Джоуи: Слушай, Юги! Азсъщо загубих от Кайба! Но не бях чак толкова потиснат. Дори когато сънувах онези гадни сънища с него... Бях облечен в кучешки костюм и прочие... Чакай малко. Да не си имал сексуални сънища с Кайба? Отговори ми миниатюрен нещастнико!
Май: Хайде де.... кой не е имал сексуални сънища с Кайба?
Теа: Вижте всички! Това е к*чката-уличница!
Май: Всъщност името ми е Май Валънтайн!
Теа: Това казах и аз - к*чката-уличница!
Май: Чух, че Юги вече нямал причина да живее. Това така ме възбужда. Обожавам мъже с разбити души!
Теа: Омръзна ми да флиртуваш с моя бъдещ съпруг! Време е да се ръзберем като истински жени.
Тристан: Ууухууу, женски бой!
Теа: Не, не по този начин.
Тристан: Бой в кал?
Теа: Не.
Тристан: Бой в възглавници докато сте голи?
Теа: Не!
Бакура: Състезание по бродиране?
Теа:... \зяпнала\
Бакура: Какво?!
Теа: Май Уличницата, предизвиквам те на игра на карти! Но най-важното е, че ще ти пратя к*рвенския рус задник обратно в Страната на циците!
Джоуи: Жена да победи на игра на карти? Това е най-странното нещо, което съм чувал!
Тристан: Не беше ли тя тази, която те робеди във втори епизод?
Джоуи: Искаш ли да се върнеш пак в кутията?
Тристан: Моля те, не ме пращай там!
По-къдно в дуела
Теа: Хмм... кое от мойте пъстри сладки чудовища да избера първо?
Джоуи: Каквото и да правиш, Теа не поглежзай към балкона на Май. Той е като черна дупка. Ще те всмуче!
Май: Проумие го, хлапе. Нямаш шанс срещу мен! Ти си просто мажоретка, която се е сляла с добрите дуелисти! Ако бях на твое място щях да се огкажа още сега!
Теа: Няма да се предам! Ще те победя, Май! И когато го направя ще докажа, че жените са равни на мъжете!
Публиката:... \смях, смях\
Теа: Говоря сериозно!!!
Тристан: Свали си дрехите!
Теа: Призовавам "Искрящо приятелство". Символизира връзката между мен е приятелите ми. Ето дащо е толкова малко и крехко! Има куража на Джоуи, духът на Тристан и сърцето Юги!
Бакура: Не забравяш ли някой?
Теа: Кой?
Бакура: Сещаш се... С дълга, бяла коса... Кращящо готино изражение... и наченки на акцент!
Теа: Аааа, Пегасъс?
Бакура: Аз ма, ряпо!
Теа: Хей, спри да прегръщаш моя Юги!
Бакура: Майната ти. Ти вече имаше своя шанс!
Май: Давай, харпио моя! Унищожи "Искрящо приятелство"!
Теа: Нищо не може да победи приятелството. То е най-великата сила на вселената! По-силно е дори и от Чък Норис!
Джоуи: Колко тъпо!
Тристан: Това са най-отвратителните стриптизьорки, които съм виждал!
Май: Предавам се! Гърдите ми не вогат да издържат още една реч за приятелството!
Теа: Победата е моя!
Юги: Този дуел ми даде мотивация! Все пак щом някой като Теа може да спечели дуел, този турнир ще е супер лесен за спечелване!
Вечеса пред замъка на Пегасъс
Май: Замъка на Пегасъс! Никаде другаде няма да намерим толкова охраняемо място! Трябва да сме на щрек.
Пазача: Внимание, дуелисти! Ама вие не сте дуелисти! \Джоуи, Теа, Бакура\ Трябва да се идентифицирате!
Теа: "Обичкам те много" става ли?
Май: Не е нужна да ти се идентифицират!
Пазача: Не е нужно да ми се идентифицират!
Май: Това не са гърдите, които търсиш!
Пазача: Това не са гърдите, които търся!
Май: Може да преминете!
Пазача: Косата ми се влюби!
Май: Отхвърлено!
Пазача: Почакай, косата ми исак да се ожени а теб! Ау, косата ми!
Юги: Хайде, хора! Да отидем да спасим онзи старец, който живее в мазето ми и яди всичката ми храна!
След няколко минути
Джоуи: Киит-Бантита, кучи син такъв! Това е задето ме заклещи в онази пещера с Бакура! \кроше\
Кийт: Удряш като някой който не е амиерканец!
Джоуи: Как е възможно да си толкова силен!
Кийт: Моделирах тялото си по подобие на най-силния човек в Америка: Хълк Хоугънс!
Юги: Вижте! Кайба се дуелира със Пегасъс!
Джоуи: Ама те и двамата са лоши, кого да подкрепяме?
Юги: Ами, Пегасъс отвлече дядо ми, но Кайба измами на игра на карти. А това е напростимо.
Кайба: Кръговратът вече е завършен! Когато те напуснах бях ученик, а сега аз съм учителят!
Пегасъс: Ти си само учител по игри на карти, момченце Кайба!
Тристан: Защо използват тези цитати от Стар Трек?
Пегасъс: Активирем "Магически Анимационен свят"!
Кайба: Възрастен мъж, който гледа анимеции, това е почти толкова жалко колкото възрастен мъж да играе детски игри на карти!
Пегасъс: "Анимационния свят" ми позволява да променя твоите чудовища в евтини имитации. Подобно на това, което 4KIDS направи на това шоу. Излез Синеок Анимиран Дракон.
Бакура: Това не е анимация! Това е космическа станция! Да де, анимация си е...
Кайба: Помогни ми, Мокуба. Ти си единтсвената ми надежда.
Мокуба: Използвай силата, батко!
Юги: Хей, Кайба. Пробвай да го заплашеш, че ще се самоубиеш. Това обикновенно работи. Само че този път найстина го направи!
Кайба: Влагам цялата си вяра в тази карта и вярата ми се отплаща със Синеок Бял Дракон! Време е за последните мигове на твойте анимации.

Край.....
Върнете се в началото Go down
 
Дуели на съдбата: Период на цивилна война
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NARUTO RPG NET :: Зона за развлечение :: Фен Историй-
Идете на: