NARUTO RPG NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NARUTO RPG NET

Naruto RPG Net is sponsored by Naruto Shuriken!This forum is only about RPG wich means Upgrading your player or something!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мононоке Мико

Мононоке Мико


Брой мнения : 8
Join date : 09.05.2008
Age : 28
Местожителство : Дряново

Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...! Empty
ПисанеЗаглавие: Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...!   Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...! Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 12:09 am

[wow]Заявявам,че искам героя ми да се изтрие искам достапа до този "сайт"които е забравен от света да ми се забрани :Д!Така Заявявам,че този сайт е супер шибан и смотан!Заявявам,че на всички им е писнало от чакане някои "админ" да пише!Заявявам,че този "сайт" е най-пропадналото рпг от целия свят!Заявявам,че трябва да оправите "сайта ",за да може другите потребители да го играят с удоволствие,а не да чакат по 100 часа някой "админ"да пише...Заявявам,че много заявявам! Заявявам,(е тази тема няма да буде истрита поради простата причина,че никои не влиза! Заявявам,че ми писна да пиша!Заявявам,че никой даже няма да види темата,защото никой не влиза тук!Заявявам,че ми е скучно!Зяававам,че може би никой които е видял случайно темата може би няма да пише коментар!Заяявавям,че няма ва спра да заявявам!Заявявам,че вече не намирам смисал в думата заявявам!И последно заявявам,че всички правописни грешки са омишлено направени!Заявявам,че спирам!
П.П:Мързеше ме иначе щеше да има и още заявленя!
ПП2:Искам една бележка уарн,но да е смислена...не да е:
безмислен спам...обиждане на форума....и т.н искам смислен уарн...
П.П3:Ако намам смислен уарн ще почна да псувам...и да правя още теми!
П.П4.Ще има бунт...въстание!
П.П5:Искам уарна да ми е 100%[wow]
Върнете се в началото Go down
http://www.zoom.bg/sasusaki
Youndaime-Namikaze

Youndaime-Namikaze


Брой мнения : 3
Join date : 03.12.2008
Age : 29
Местожителство : ВъЛчИ ДоЛ!

Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...!   Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...! Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 12:33 am

ПР***О ти добре ли си с главата дано са те баннали! Mad
Върнете се в началото Go down
http://sonny.dir.bg
 
Моля всички който видят тази тема да пишат коментар...!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NARUTO RPG NET :: Start :: Относно научаване дигане на точки и нива-
Идете на: