NARUTO RPG NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NARUTO RPG NET

Naruto RPG Net is sponsored by Naruto Shuriken!This forum is only about RPG wich means Upgrading your player or something!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 НаруХина

Go down 
АвторСъобщение
Hinata_Hiuga

Hinata_Hiuga


Брой мнения : 149
Join date : 29.02.2008
Age : 29
Местожителство : KONOHA

НаруХина Empty
ПисанеЗаглавие: НаруХина   НаруХина Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 9:47 am

Глава №1:Поглед в миналото

Денят беше хубав и слънчев,предразполагащ към греховно мързелуване сред дивата природа. Животът в този ден изглеждаше простичък , но невероятен.Неподправеният синхрон между всички живи твари(в това число и човекът Smile )караха дори и най-напрегнатите да се
отпуснат и да почувстват магията на деня.В този момент не съществуваха добро или зло,
проблемите бяха забравени , съществуваше само настоящето погълнато от утопията на деня.
За съжаление красотата на деня не успяваше да всее покой в душата на едно момче,седнало
върху едно дърво в близост до тренировъчната площадка на село Коноха.Набръчканото чело и бездънната ярост в иначе искрящите му очи,не не оставяха място за гадаене относно
душевното му състояние. Мястото навяваше болезнени спомени и като съдник с горчива жлъч напомняше на момчето за неизпълнения му дълг към приятел,към любима и към самият него.
Узомаки Наруто , вечно отхвърляното дете успя да се измъкне от превземащата го самота и
и да избегне мракът заплашващ да го погълне . Той бе отритван и избягван, хората го гледаха с недоверие и боязън , наричаха го чудовище.И точно тогава , когато беше готов да им повярва и да се превърне в огорчен и озлобен от живота човек се появи неговият спасител.
- Ирука-сенсей – думите се изплъзнаха от устните на Наруто –Благодаря Ви, че повярвахте в мен и ме спасихте от мракът заплашващ да превземе душата и сърцето ми.- мислите на Наруто го отведоха години назад , когато той успя да намери приятели , и лека усмивка се прокрадна на лицето му.- Сасуке , Сакура , Какаши-сенсей .Вие се превърнахте в семейство за мен! – спомени и лоши и добри се смесиха и превзеха съзнанието му.Така за първи път от дни насам Наруто усети истинска радост да се завзема сърцето му.За съжаление това трая само миг.
- Сасуке-кун … Защо? – През времето когато двамата бяха заедно като отбор , те успяха да станат и най-добри приятели И най-големи съперници ,затова мъката бе толкова голяма. Съревноваваха се във всичко , като се започне от това кой ще погълне най-голямо количество храна и то най-бързо , и се стигне до перфектното усвояване на нова техника. Заедно тренираха до изнемога , никoй не признавеше умората си и не си тръгваше преди другият. Така с времето това вечно съревнование неусетно ги направи близки един за друг.
Съществуваше и моментът когато Наруто тайно се съревноваваше със Сасуке за сърцето на Сакура-чан. – Макар че … - помисли си с болка наруто – За съревнование и дума не можеше да става, защото Сакура-чан обичаше Сасуке от момента, в които го бе видя , а Наруто презираше и явно му показваше вечното си неодобрение .
С изминаването на времето, с заминаването на Сасуке , а след това и на Наруто чувствата на Сакура-чан се бяха променили, сега тя не беше вече беззащитното момиче ,тя беше войн, нинджа от селото скрито в листа. Сега Сакура-чан приемаше Наруто за равностоен И го уважаваше , смяташе го за най-добър приятел и би рискувала живота си за него , но нейна любов си оставаше Учиха Сасуке. Макар сега тя да не говореше за него действията И реакциите И , бяха достатъчни на Наруто , за да е сигурен ,че не греши в преценката си.
Отново мислите на Наруто се върнаха към Сасуке. – Общо взето – помисли си с ирония Наруто – през последните две години и половина , той постоянно мислеше за приятеля си. Измъчваше се от чувстви за вина и безсилие. Изминаха две години и половина от както Сасуке замина да тренира с Орочимаро , изминаха две години и половина от провала на Наруто да го спре И върне обратно.
След като не успя да спре Сасуке , наруто замина със Джирая-сама ,за да тренира ,а Сакура-чан остана под попечителството на Тцунаде-сама , която стана петата хокаге. – по ирония на съдбата – замисли се Наруто – тримата от отбор 7 бяха станали ученици на легендарните санини.
- Дам , Еро-сенин ме научи на всичко което знае, както изглежда Сакура-чан ще стане втора Тцунаде – от тази мисъл той потръпна – Ами ти Учиха Сасуке … до къде си стигнал ти в уменията си? Надявам се само да не И позволил на Орочимаро д да те въвлече в подлите си машинации. – наруто разбираше желанието на Сасуке за отмъщение ,но не разбираше бягството му от Коноха и заминаването му при Орочимаро , превръщайки се в доброволен изгнаник. – Нима той не знаеше , че аз ,Какаши-сенсей дори - Сакура-чан ще бъдем до негои ще му помогнем да раздаде справедливост !? – Извика в яроста си Наруто. Но имаше И още нещо , което го измъчваше . Нещо засягащо само него и Съске-кун И тяхната последна битка.
- Защо Сасуке!?Защо!? – Усетил чуждо присъствие , Наруто се от търси от спомните и обзелите го мисли И се завърна в реалността. – боже та то е станало доста късно – той погледна небето и видя вече проблясващите звезди. – Колко ли време вече вися тук? – сякаш в отговор на зададения въпрос коремът на Наруто издаде бурен протест. – Ха,ха пропуснал съм да обядвам с рамен , но сега ще си похапна – предчувствайки предстоящото хапване Наруто беше забравил за чуждото присъствие, което беше усетил. Изправи се и малко преди да тръгне към селото забеляза тъмна сянка да се прокрадва в тъмнината.
- Хм , кой ли е това И защо така се промъква , сякаш не иска да го забележат? – Тъкмо когато беше готов да нападне непознатия и да го разпита ,защо се промъква така на територията на селото , когато лунната светлина огря тъмната фигура И в нея той разпозна Хюга Хината.
- Хей , Хината !? – Извиквайки за да спре момичето , Наруто скочи от дървото в близост до нея. – На къде си се запътила толкова късно вечерта !? И то сама !? – както винаги той бе нетактичен и любопитен , и понеже когато се отнася до Хината Наруто си е Наруто , той не забеляза особеното облекло на събеседничката си , а се вгледа в очите И настойчиво очакваш отговор.
- О о о … Наруто-кун!!! Аз … -



Надявам се да ми простите ако има правописни грешки Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hinata_Hiuga

Hinata_Hiuga


Брой мнения : 149
Join date : 29.02.2008
Age : 29
Местожителство : KONOHA

НаруХина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НаруХина   НаруХина Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 9:49 am

Глава №2 : Тайната на Хината

- О о о … Наруто-кун!!! Аз … - Отвлечена във собствените си мисли Хината не беше усетила чуждото присъствие . Сега тя благодареше ,че човекът пред нея е Наруто-кун , а не някои враг и се проклинаше за невнимателността си,която и беше нетипична.
- Ей Хината , къде се отнесе ?Ще ми кажеш ли все пак на къде си се запътила пот това късно време!? – нетърпението на Наруто подсети Хината ,че бързо ,трябваше да измисли правдоподобен отговор ,за да оправдае присъствието си и да не привлече ненужно внимание към себе си . Не и в този момент .
- Наруто-кун , аз …- Хината започна да се изчервява по обичайният за нея начин.
- Хей Хината !? – попита с разтревожен глас Наруто – Нали няма сега да припаднеш?Само моля ти се, се дръж и не припадай , преди да съм те завел в селото. – видимо притеснен от възможността Наруто взе да кърши ръце и да се моли това да не се случи.
- О о о … не , Наруто-кун!Защо си мислите така? – Макар и да знаеше отговора , Хината го зададе просто , за да спечели време и да измисли как да оправдае присъствието си.
- Ами извинявай Хината-сама , но когато и да те видя ти все си я червена, я припадаш. Да не е си нещо болна ? – Наруто видимо се притесни И посегна да докосне челото и , за да провери дали няма температура. Но още дори не приближила и сантиметри до челото й ,ръката му беше хваната в желязна хватка. Не болезнена , а силна не позволяваща по нататъшни движения.
Без да усети инстинктивно Хината беше хванала насочената към нея ръка .
- О не , Наруто-кун . Добре съм ,ти просто … просто ме изненада , не те бях усетила. – каза набързо тя като все още не беше усетила ,че държи ръката на Наруто.
- А а Хината, били ми пуснала ръката?Аз просто исках да проверя дали не ти е зле, не бих те наранил ! – Учудването в гласа на Наруто ,най-сетне накара хината да се съвземе и да а погледне надолу ,където наистина ръката и държеше тази на Наруто.
- О боже!!! – видимо притеснена тя го пусна и отдръпна бързо ръката си.При това движение , неусетно от ръката и падна сребърната гривна подарък и от Хюга Неджи .
- Извини ме Наруто-кун . – побърза да се извини Хината – Аз просто … аз съм малко напрегната , цял ден имах работа in е успях да тренирам , затова и сега съм тук. – Хината дори не усети , колко лесно се изплъзна лъжата от устата и.
- А това ли било . – каза Наруто успокоен – Виж Хината … - думите му бяха прекъснати от силното изкъркорване на корема му ,което го подсети ,че вкъщи го чака хубав рамен .Той искаше да я попита още нещо ,но нарастващия глад го накара просто да се сбогува.
Изчерви се леко. – Е добре тогава аз ще се пробирам.- но кавалерът в него се обади (представяте ли си Наруто и кавалер  ) – Хината ако искаш мога да остана с теб доката тренираш ,все пак наистина е много късно ? – и добави – Дори и за мен е късно да тренирам в такова време .
- О не моля те не се притеснявай за мен. – видимо притеснена от това Наруто да реши да остане с нея ,за да не е сама , и да открие тайната й , Хината каза с рязък, нетипичен за нея глас. – Аз съм добре Наруто-кун ,ще потренирам малко и няма да се бавя. – след малко добави – Обещавам ! – малко засрамен от щастието ,което изпита ,когато чу думите на Хината , Наруто се обърна да си върви.
- Все пак не съм хапвал от сутринта – заоправдава се наум Наруто , пред себе си.А на Хината каза – Довиждане и да а не се преуморяваш много.
- Довиждане Наруто-кун ! – След като каза тези думи Хината побърза да изчезна ,просто за да не му даде възможност да си промени мнението.
- Хей Хината ? – Досетил се какво иска да я попита ,Наруто се обърна към мястото където до преди малко бяха стояли двамата , и остана учуден нея я нямаше.
- Боже къде изчезна това момиче!? И за бога , кога толкова бързо успя да тръгне, дори без да я усетя !? – В гласа му се долавяше нескрито учудване примесено с възхищение.
- Хината-сама , станала си дори още по-бърза! – Каза Наруто този път с неприкрито уважение.Беше готов да се обърне и да си тръгне ако нещо проблясващо на лунната светлина не привлече погледа му към тревата.
- Хм , какво е това? – Задавайки си въпраса Наруто се наведе , за да вдигне предмета.
- Хей , ама това е гривна !На кой ли е ? (И понеже ние си знаем ,че Наруто си е Наруто , той въобще не свърза гривната с това ,че до преди малко Хината стоеше там).
- Доста е красива . О о отзад има и гравюра ! : “ На Хината-сама с уважение Хюга Неджи!”
- Явно е на Хината.(е Наруто откри Америка  ).Но къде изчезна тя? – Наруто още веднъж се огледа ,но понеже си нямаше и на идея на къде е тръгнала , той просто вдигна рамена и я прибра в джоба си.
- Ще я потърся утре , за да и я върна. – след тези си думи Наруто тръгна към селото.

Притеснена от срещата с Наруто и гузна от лъжата , която трябваше да изрече , Хината въобще не разбра за изчезналото и бижу. След малко тя стигна целта си . На около километър от мястото , на което се засече с Наруто я чакаха отряд на АНБУ .
- Здравей Хината-сама , готова ли си сте? – запита я един от мъжете с маски.
- Да . – След това тя извади от малката си чанта маска подобна на тези на мъжете , върза си косата и я постави на литцето си. – Наруто-кун , значи наистина си се върнал! – замисли се Хината. След това се обърна към групата ,която я чакаше и каза: - Да тръгваме , Тцунаде-сама иска информацията до утре преди обят . – След това тя и отрядът на АНБУ изчезнаха безследно в мрака..
Върнете се в началото Go down
Hinata_Hiuga

Hinata_Hiuga


Брой мнения : 149
Join date : 29.02.2008
Age : 29
Местожителство : KONOHA

НаруХина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НаруХина   НаруХина Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 9:51 am

Глава №3 : Сложността на чувствата

Беше късно , Наруто тъкмо излизаше от сградата на хокагето и си мърмореше .
- Боже стана много късно ! Точно днес ли баба Тцунаде ,трябваше да ме засипе с толкова много работа !? Не ми останаха и 5 свободни минути , за да отида до Хината-сама ,за да и върна гривната . А сега е късно и е неприлично да я притеснявам.
След тези думи той се спря и погледна небето. Чисто и неповторимо то караше хората да се запитат за тайните ,които то крие. Но понеже дарбата на Наруто не бе в поезията,
очарованието на звездите го задържа за около минута .
- Хмм ... знам , че е късно ,но Хината-сама сигурно е разбрала ,че гривната и липсва и се е разстроила ужасно !?! Май ще е най-добре да отида да и я върна . Надявам се само Хюга Хияши и Хюга Неджи да не ме сритат , затова ,че притеснявам Хината-сама по това време – изричайки тези думи ,Наруто се опъти към дома на Хината потънал в живи представи , какво ще му причинят водача на клана Хюга и приятелят му Неджи като го видят пред вратите на имението .
В същото време Хината-сама откри липсата на гривната и беше в отчаяние , защото знаеше какво ще си помисли Неджи ,когото забележи ,че тя не я носи .Щеше да реши, че Хината не държи на подаръка си и го е загубила поради невнимание . Тя не искаше това да се случи ,защото уважаваше Неджи-кун и бе доволна от новите отношения, който имаше с него . Сега той не бе просто човек от второто семейство , а и бе като брат . Но той все още беше предпазлив и тя не искаше да го обиди . Затова след вечеря тя се извини и отиде в стаята си , преоблече се и безшумно се измъкна от къщата .
- Първо ще проверя на мястото ,където срещнах Наруто-кун , а след това и на мястото ни за среща с АНБУ – мислеше си тя и безшумно се прокрадваше в тъмнината като внимаваше никой да не я усети. Потънала отново в мислите си и в прекомерната си предпазливост Хината не забеляза загледаният с почуда Наруто.
Той беше на отсрещната страна на улецата и тъкмо обмисляше извинителната си реч към бащата на Хината-сама , когато я забеляза да излиза от къщата . Тъкмо щеше да я повика ,когато забеляза странното и държание и начинът ,по който се промъкваше сякаш не искаше никой да я забележи. ( Браво веднъж и Наруто да се усети на време Very Happy ) . Реши да я последва , а когото са вече далеч от селото да настигне Хината ,за да и върне гривната и естествено да и поиска обяснение за странното и поведение !
- Сигурно пак ще тренире късно вечер . – помисли си Наруто като разбра на къде се е запътила Хината-сама . – Тя винаги си е била малко странно момиче . – Каза си той.
Но когато видя ,че се спира на мястото , на което се срещнаха вчера побърза да я настигне .- Явно е открила липсата на гривната и е дошла да я търси – мислеше си .
- Здравей Хината .- провикна се той.
Хината тъкмо беше усетила чуждо присъствие и се готвеше за атака , когато познатия глас я спря . Тя бавно изпусна задържания си дъх и бавно се обърна . Както и очакваше това бе Наруто-кун.
- Здравей Нарута-кун , какво правиш тук по това време на вечерта !? – след това се досети ,че той вчера беше тек горе-долу по същото време и осети присвиване в стомаха . След това попита с прегракнал глас : - Да нямаш среща? – с изричането на тези думи тя се огледа .
- О о не Хината-сама , хахаха не е така .- Побърза до отговори той и наведе глава ,защото се срамуваще да и признае , че я е следил. Така Наруто не видя облекчението , което се появи в погледа на Хината и леката усмивка появила се на лицето й.
- Амиии... виж какво Хината . – започна да увърта той – Ох !Аз те проследих. – изтреля Наруто , но когато видя очуденото й изражение побърза да обясни. – Когато вчера си тръгна аз намерих нещо в тревата. – казвайки това Наруто бръкна в джоба си и извади гривната .
- О гривната ми !?
- Исках да ти я дам днес през деня ,но баба Тцунаде ме затрупа с работа и не успях . Стана късно ,но все пак реших да дойда до вас да ти я дам , защото бях сигурен , че ще се разтройш от загубата й . Тогава те видях да се про... , да излизаш и реших да те последвам , за да ти я дам . – И така си спестих срещата с баща ти и Неджи – помисли си Наруто с облекчение .
- Благодаря Нарута , не знаеш колко съм ти благодарна . – каза щастлива Хината.
Стреснат от това , че за първи път от както пазнаваше Хината-сама тя го наричаше по име без официалности ,а и тази нежнос в гласа й ,Наруто вдигна рязко глава . И остана поразен .
- ...Хината това ти ли си !?!? Кога си станала толкова красива !?!?– очудваше се Наруто и останал запленен от видението ,което се разкри пред очите му! В бързината Хината беше облякла необичайни за нея дрехи. Тя беше с кастюмът си за танци ,защото той й позволяваше да извършве неограничени движения и й беше удобен. Но той също подчертаваше всяка извивка на тялото й , като се започне от дългите и стегнати крака , преминоваше през малкото и оформено дупе и стигаше до плоския й корем подчертан от едреят й бюст .Тяло на магьосница! Но не тялото й порази до такава степен Наруто той виждаше дългите и пурпорни коси леко полюшвани от вятъра и не можеше да откъсне поглед от нефертитените и очи ,те омагьосваха с дълбочината и чистотата си! (хей дори и аз се влюбих  ) Наруто стоеше като в транс.
- Ехо Наруто-кун , къде се отнесе? – Тя не бе пропуснала да забележи замечтаната физиономия на Наруто и се бе почувствала наранена , защото знаеше кой присъстваше в мислите му. – Сакура-чан, винаги Сакура-чан – помисли си с горчивина тя. Усетила старата болка Хината протегна ръка към Наруто и каза , по-нетърпеливо отколкото смяташе : - Наруто-кун били ми подал гривната ,защото стана наистина късно и , трябва да се прибирам .
Стреснат и засрамен от посоката ,която взеха мислите му Наруто се извини и се приближи към Хината . Но вместо просто да й подаде гривната ,той хвана ръката й придърпа я по-близо и сам закопча гривната . След това сложи ръце в джобовете си , погледна я и каза : - Да тръгваме . – обърна се и с бавни крачки се насочи към селото.
- Наруто ?! – прошепна тя и , когато той се обърна каза : - Благодаря ти ! – след това, го настигна и тръгнаха рамо до рамо към селото , в пълно мълчание .
През целият път Наруто не продума , не знаеше как да говори със сегашната Хината , чувстваше се неуверен . Чувстваше се малко странно . След секунда усети ,че Хината спира .Неусетно бяха стигнали до дома на Хюга . Не знаеше защо ,но не искаше да изрича думите за довиждане ,защото тогава трябваще да я остави и да си тръгне , а той не се чувстваше готов да го направи. Усещаше ,че трябва да каже нещо на Хината ,но не знаеше как .
- Лека нощ , Наруто-кун . – С изричанито на прощалните думи Хината не изчака Наруто да й отварне ,а се обърна да си върви . Но в момента ,когато се опита да направи първата крачка усети силна хватка около китката си , след това се озово очи в очи с Наруто , който я гледаше странно.
- Хината ти ... аз... – Наруто се опитваше да обясни , но той самият не разбираше , затова направи единственото възможно нещо . Наведе се и целуна Хината по отворените й от изненада устни .
Целувката бе извънредно нежна и трая сякаш миг , след това потресен от действието си Наруто се обърна и изчезна.
- Наруто !!! – името се изплъзна от устните на Хината като лек стон.Вглеждайки се в празното пространство , на което до преди малко стоеше Наруто тя изстена и се прибра по-объркана от всякого .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НаруХина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НаруХина   НаруХина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НаруХина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NARUTO RPG NET :: Зона за развлечение :: Фен Историй-
Идете на: