NARUTO RPG NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NARUTO RPG NET

Naruto RPG Net is sponsored by Naruto Shuriken!This forum is only about RPG wich means Upgrading your player or something!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 __Правилата__

Go down 
+5
tery777
skenjumper
Hatake Kakashi
Hinata_Hiuga
Rasengan Admin
9 posters
АвторСъобщение
Rasengan Admin
Admin
Rasengan Admin


Брой мнения : 159
Join date : 27.02.2008
Age : 29

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeСря Фев 27, 2008 9:22 am

Мисля че всички знаят правилата за форумите
1 Никакви спамове и флуудове
2 Никакви псувни и караници с другите потребители(има си скайпове за тая работа)
3 Бъдете редовни
4 Не ми пишете мнения от рода "моля ви направете ме админ" и "ако ме направите админ мога да оправя подобря форумът и т.н"!Да ви направя админ решавам само аз
5 На въпросът "как мога да слагам картинки" отговорът е: Ъплоудваш изображението си в някой сайт,после копираш линка на изображението идваш във форумът и пишеш това
Код:
[img]Линка на изображението[/img]
6 Ъъъъ ми нз вече
7 А да
8 Моля прочетете всичко защото иначе няма да знаете кво да правите във форумът и ше се чудите кво как и кой и къв требва да правя и дрън дрън!Четете
(споко!не съм от лошите админи!Просто не искам да пишете некви глупости ами прочетете го тва)
Като се регнеш прочиташ правилата отиваш във правене на герой пишеш там си правиш героя нали и после можеш да пише Роул Плей във местностите и т.н!Като влезе некой админ във форумът той ще ти направи спецялна тема за героят ти където ще пише колко точки имаш опит бързина дрън дрън кви атаки и джутсута знаеш и т.н!Ти немаш право да си правиш темата и да си добавяш точки!Ако го направиш някой админ ше забележи или ше провери темите да види дали наистина си ги спечелил тия точки и следователно може и да последва банн!Значи когато тренираш на поляната или площадките или някъде другаде не можеш да пишеш че си усвоил атаката!Изчакваш някой админ да пише дали си спечелил точки и дали си усвоил атаката!И моля не пишете кратки мнения!
Относно мачовете първо си наемате съдия(някой админ или модератор) и се редувате!Първо пише единият играч кво прави и кви атаки използва,после другият човек пише кво прави и после съдията който пише кой колко кръв е взел на другият и т.н докато единият не му свърши кръвта!Ами мисля че това е!...А да!И когато някой админ ви пише че сте спечелили точки или сте усвоили атака вие отивате във Относно усвояването и дигането на точки и т.н Вие отивате там и пишете колко точки кво и що и тогава някой админ пише че са добавени и ги добавя във специялната ви тема дет са там написани кръвта точките и дрън дрън

9 Не пишете двойни постове освен ако във темата не се е писало от 24 часа

10 Ако не сте прочели всичко това значи сте един изрод който е неграмотен и иска да спами така че моля ви се не ме питайте после как кво и що требва да направя а ми вижте правите БЕ
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgnet.niceboard.net
Hinata_Hiuga

Hinata_Hiuga


Брой мнения : 149
Join date : 29.02.2008
Age : 29
Местожителство : KONOHA

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 8:50 am

Причетох го
несам изрод иее
Върнете се в началото Go down
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2008
Age : 28
Местожителство : Sofia

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 11:14 am

а аз като съм Какаши, кво да праа- да уча атаки и т.н ли?
Върнете се в началото Go down
http://narutoshuriken.nicetopic.net/index.htm
Rasengan Admin
Admin
Rasengan Admin


Брой мнения : 159
Join date : 27.02.2008
Age : 29

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Мар 02, 2008 12:32 am

Отначало почваш само с нинджа атака 5 шурикена и 3 куная и после като искаш да усвоиш някоя атака отиваш в някоя местност и пишеш там че тренираш например за някоя атака или нещо друго и чакаш някой админ да ти пише дали си успял
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgnet.niceboard.net
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2008
Age : 28
Местожителство : Sofia

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Мар 02, 2008 6:07 am

а има и един друг регнат Какаши- този който рекламираше своя форум тук, кво ще го праиш?
пп.ако искаш, можеш да сложиш това- __Правилата__ 836470_orig
за няма ново мнение
Върнете се в началото Go down
http://narutoshuriken.nicetopic.net/index.htm
Rasengan Admin
Admin
Rasengan Admin


Брой мнения : 159
Join date : 27.02.2008
Age : 29

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Мар 02, 2008 7:52 am

Спокойно!Със него съм се разбрал!Ако направи още нещо тъпо вече ше има банн
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgnet.niceboard.net
Hatake Kakashi

Hatake Kakashi


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2008
Age : 28
Местожителство : Sofia

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Мар 02, 2008 11:20 am

ако искаш, можеш да сложиш това- __Правилата__ 836470_orig
за няма ново мнение, а и също, да има папка- предложения, защото имам няколко...
Върнете се в началото Go down
http://narutoshuriken.nicetopic.net/index.htm
skenjumper

skenjumper


Брой мнения : 86
Join date : 09.03.2008
Age : 30
Местожителство : благоевград

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 10:34 am

pro4etoh vsi4ko lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.dbzfenside.forumi.bg/
tery777

tery777


Брой мнения : 35
Join date : 08.03.2008

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 3:29 am

кой наричаш ИЗРОД????????????????????
а и още нещо има още един сасуке ,който не си одобрил
Върнете се в началото Go down
anity

anity


Брой мнения : 13
Join date : 06.04.2008

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 11:08 am

pRu4etuh vsi4koooooooooooooo farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao farao Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
anity

anity


Брой мнения : 13
Join date : 06.04.2008

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 11:09 am

admine tam ima edna tema ToBa e Moua rePou tam udobrqvai 4e ne si gledal Smile
Върнете се в началото Go down
Kiba

Kiba


Брой мнения : 6
Join date : 07.04.2008
Местожителство : Коноха

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 10:00 am

anity написа:
admine tam ima edna tema ToBa e Moua rePou tam udobrqvai 4e ne si gledal Smile
пиши на КИРЛИЦА !!!!
Върнете се в началото Go down
Kiba

Kiba


Брой мнения : 6
Join date : 07.04.2008
Местожителство : Коноха

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 10:04 am

Админе има една тема Киба която не си одобрил (това съм аз)
Върнете се в началото Go down
Шикамару Нара

Шикамару Нара


Брой мнения : 3
Join date : 02.05.2008

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeВто Май 06, 2008 2:07 pm

еоедв
Върнете се в началото Go down
komatamaru

komatamaru


Брой мнения : 4
Join date : 21.10.2008

__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 8:03 am

хаха не сам изрод са чао требва да си правя герой lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





__Правилата__ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: __Правилата__   __Правилата__ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
__Правилата__
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NARUTO RPG NET :: Start :: Правила и Новини-
Идете на: